ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 stycznia 2021r.

wtorek, 12 stycznia, 2021 | Ogłoszenia Parafialne

  1. Dzisiejsza niedziela, która jest Świętem Chrztu Pańskiego, kończy w Kościele Katolickim okres Bożego Narodzenia. Zwyczajowo w Polsce cieszymy się tą Tajemnicą do 2 lutego.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc polskim misjonarzom.
  3. Bóg zapłać wszystkim uczestniczącym w minionym tygodniu w mszach kolędowych za wspólną modlitwę. Bóg zapłać też za składane ofiary, które przeznaczę na spłatę zobowiązań parafii wobec Kurii.

Msze święte z błogosławieństwem kolędowym w poniedziałek i wtorek o godzinie 16.00. Każdego dnia od godziny 15.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Serdecznie na nie zapraszam i proszę o przyniesienie ze sobą małych naczyń z wodą, która zostanie poświęcona w kościele.

  1. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do posprzątania kościoła następujące rodziny ze Słaboszewa: Kaszowski, Maciejak, Chudy, Kołacz, Cichoccy, Wieczorek, Kulpińscy, Książkiewicz, Smok, Popielarz.
  2. W przyszłą niedzielę – z racji trzeciej niedzieli miesiąca – ofiary złożone na składkę, będą przeznaczone na spłatę inwestycji parafialnych.
  3. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Jana Kotlarka z Mierucina i Małgorzatę Dojs ze Złotowa.