25 Niedziela zwykła – 20 wrzesień 2020r

wtorek, 22 września, 2020 | Ogłoszenia Parafialne

  1.  W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
  • w poniedziałek – Święto św. Mateusza;
  • w środę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
  1. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się swoją pracą i życzliwością do godnego przeżycia sakramentu bierzmowania. Dziękuję młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom za włożony trud w przygotowanie liturgii i kościoła, za dar ołtarza złożony przy okazji przyjęcia sakramentu. Młodzież ofiarowała do kościoła kryształowy zestaw ampułek. Bóg Zapłać!
  2. W minionym tygodniu została pomalowana zakrystia. Serdecznie dziękuję Wojciechowi Błaszakowi i jego ekipie za wykonaną pracę.
  3. W poniedziałek, 21 września o godzinie 18.00 w Szczepanowie Msza w intencji ks. Rólskiego.  W czwartek, 24 września, o godzinie 18.00 Msza święta w intencji ks. Zenona Niziółkiewicza – Proboszcza naszej Parafii.       Po Mszy świętej udamy się na grób ks. Męczennika, by złożyć kwiaty. Proszę poszczególne wioski o wystawienie delegacji.
  4. W środę o godz. 17.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca. Po Mszy świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę 27 września br., która będzie obchodzona jako Dzień Migrantów i Uchodźców, ofiarami złożonymi do puszki po Mszy świętej wesprzemy odbudowę spalonego obozu dla uchodźców na wyspie Lesbos.
  6. Przy paschale znajduje się poświęcone ziarno do siewu.
  7. Przypominam o nakazie używania maseczek w czasie sprawowania liturgii w kościele.