2 niedziela po NARODZENIU PAŃSKIM – 3 stycznia 2021r.

poniedziałek, 4 stycznia, 2021 | Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne 

  1. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone na Fundusz Obrony Życia i Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać!
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, tradycyjnie nazywana Świętem Trzech Króli. Na każdej Mszy świętej pobłogosławię kadzidło i kredę.

Jest to Światowy Dzień Misyjny, stąd naszymi ofiarami będziemy wspierać polskich misjonarzy. Bóg zapłać.

  1. W tym tygodniu, zgodnie z zaleceniem ks. Prymasa, odprawię tzw. msze kolędowe. Msze święte z błogosławieństwem kolędowym w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godzinie 16.00.

Każdego dnia od godziny 15.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Serdecznie na nie zapraszam i proszę o przyniesienie ze sobą małych naczyń z wodą, która zostanie poświęcona w kościele.

Natomiast wszystkich parafian proszę, aby w domu odmówili wspólną modlitwę z prośbą o błogosławieństwo dla rodziny i poświęcili swoje domy. Tekst modlitwy błogosławieństwa rodziny znajduje się na stronie internetowej parafii oraz na stoliku w kościele wraz z obrazkami kolędowymi.

  1. W następną niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia, w liturgii rozpoczyna się Okres Zwykły.
  2. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Zdzisława Sypniewskiego z Mokrego.