13 Niedziela zwykła – 26 czerwiec 2022r.

wtorek, 28 czerwca, 2022 | Ogłoszenia Parafialne

  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na składkę inwestycyjną.
  2. Dziękuję mieszkańcom Słaboszewa, Mokrego i Błoni oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za przygotowanie ołtarzy na samą Uroczystość, jak i na zakończenie Oktawy Bożego Ciała; wspólnocie Żywego Różańca za niesienie feretronu, pocztom sztandarowym, druhom strażakom za asystę podczas procesji, dziewczynkom sypiącym kwiaty.

Dziękuję za kwiaty ofiarowane do kościoła.
Wszystkim, którzy udekorowali swoje domostwa oraz włączyli się w przeżycie całej Oktawy Bożego Ciała składam serdeczne: Bóg zapłać!

  1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W środę 29 czerwca w Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła nasza wspólnota parafialna przeżywać będzie całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą świętą o godz. 9.00. Wystawienie zakończy się Mszą świętą o godz. 18.00. Zachęcam wszystkich parafian, aby tak zaplanować sobie czas, by choć na kilka minut nawiedzić kościół.
  3. W środę o godz. 17.30 różaniec prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź święta od godziny 17.00.
  5. W sobotę od godz. 8.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  6. Dziękuję wyznaczonym rodzinom za posprzątanie kościoła oraz ofiarę na kwiaty.
  7. Msze święte w okresie wakacyjnym /lipiec-sierpień/ w tygodniu: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 18.00; wtorek i czwartek o godz. 8.00; a w niedzielę o godz. 00 i 11.00. Biuro parafialne czynne po Mszy św.
  8. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszki na tzw. Świętopietrze – ofiary te są przeznaczone na posługę apostolską i charytatywną Papieża.